Doporučujeme

Mezi velkým množstvím nabídek může být někdy složité se zorientovat a najít tu správnou věc. Proto v této rubrice naleznete produkty pro psy nebo se psí tematikou, které používáme, jsme s nimi spokojeni a vřele je doporučujeme i vám.

Fotokniha Saal Digital

DSC_0242Na Facebooku jsem narazila na akci od společnosti Saal Digital, která nabízela 1200 Kč na fotoknihu za recenzi. Vyplnila jsem registrační formulář s tím, že vytvořím fotoknihu na naši chovatelskou stanici. Do dvou dnů přišel mail s informacemi, jakmile jsem jej potvrdila, tak mi poslali kód na slevu, jež bylo nutné uplatnit do 14 dní.

Možná si říkáte, že 14 dní je dlouhá doba, ale tvorbou fotoknihy jsem strávila několik hodin a neustále jednotlivé stránky měnila a vymýšlela, jak by to mohlo být.

Vzhledem k tomu, že jsem uživatelkou Macbooku, tak oceňuji verzi programu pro operační systém OS X, která u některých konkurentů chybí. Práce s programem je poměrně snadná, i když ten si občas dělá, co chce. Potrápilo mě zejména zarovnávání jednotlivých objektů. Před samotným odesláním objednávky mi zmizely asi 3 fotografie, ale finální verzi jsem měla uloženou, tak se nic nestalo. Vybrala jsem si fotoknihu formátu A4 na šířku (ve skutečnosti je o 1 cm kratší a užší), pevnou matnou vazbu s vatování a lesklé vnitřní strany. Možnost odstranění čárového kódu jsem nevyužila, ale ve skutečnosti je to QR kód o rozměrech asi 0,5 cm x 0,5 cm, takže toho rozhodně nelituji.

DSC_0227

Knihu jsem objednala v pátek odpoledne, v pondělí již byla vyexpedovaná z Německa, kde firma působí, a ve čtvrtek mi ji přivezl kurýr z PPL. Zabalena byla v kartonové obálce, měkkém obalu a igelitu. Přišla v pořádku bez jakékoliv újmy z cesty.

DSC_0234

Po rozbalení jsem byla nadšená, na první pohled vypadá vazba úžasně. Stránky jsou z fotopapíru o vysoké gramáži, fotky si zachovaly svou kvalitu. Zaujala mě plochá vazba, s níž fotoknihy vyrábějí. Znamená to, že mezi stranami není obvyklý přehyb a fotografie můžete umístit i přes střed knihy. Vyzkoušela jsem takto umístit nějakou fotku a vypadá to celkem slušně.

DSC_0219

Fotoknihu od Saal Digital hodnotím velmi pozitivně, pokud budu chtít kvalitní fotoprodukt, tak se rozhodně obrátím na ně!

DSC_0245

 

Cedulky Hafdecor

snimek-obrazovky-2017-01-06-v-18-57-21Sháněla jsem nápaditou cedulku, jak jinak než s motivem pražského krysaříka. Pak jsem narazila na internetový obchod, který kromě originálních cedulek se zajímavým designem a zakládním výběrem plemen nabízel i možnost tvorby cedulky z vlastní fotografie. Neváhala jsem a kontaktovala paní, abych e domluvila na detailech. Cedulky běžně dělají z fotek, jaké jim zákazníci zašlou, ale s příslibem, že si
počkám, mi paní mou fotografii upravila do jejich designu, poslala mi několik návrhů a nakonec jsme se dohodly. Kromě cedulky jsem si nechala vyrobit i krabičku se stejným motivem, ta se neztratí :-).

K objednávce jsem obdržela ještě magnet a další cedulku jako dárek, což mě opravdu překvapilo. Všem doporučuji Hafdecor a děkuji paní Špotové za to, že mi vyšla vstříc a trpělivě se mnou komunikovala.

Šperky Stříbrné tlapky

fullsizerender-2Jako každá správná milovnice psů i já nosím šperky se psí tematikou. Mám přívešky hlavy krysaříka, srdce s tlapkou, hlavy německého ovčáka a náušnice ve tvaru tlapek. Tyto stříbrné šperky jsem dostala jako dárek a jsou zakoupeny v internetovém obchodě Stříbrné tlapky, který se specializuje na psí plemena a jiná zvířata.  Pokud nevíte, kde nakoupit, tak doporučuji, přívěsky jsou opravdu krásné a plemena vyobrazena věrohodně.

 

Svícen s tlapkami

img_6097Svíčky jsou mojí vášní a když jsem objevila paní, která vyrábí keramické svícny s tlapkami, tak jsem ho prostě musela mít. Svícen je hezky propracovaný, ale jakmile se setmí a vložíte dovnitř svíčku, tak je to úžasné. Po zdi „plápolají“ krásné tlapičky. Paní vyrábí i svícínky s prořezávanými plemeny, dále misky pro psy a hrníčky s rytím nebo plastickými ozdobami. Nakoupit můžete na Facebooku.

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich