Štěňátka

Štěňátka vyrůstají v domácnosti (v podstatě vedle naší postele) a jejich vývoj patřičně dokumentujeme. Pro své vlastní bezpečí bydlí v ohrádce, kam má jejich maminka volný přístup. Jakmile povyrostou, tak se je snažíme seznámit s co nejvíce novými věcmi, vydávají se na průzkum pokoje a když je příznivé počasí, tak je bereme i na zahradu.

Před odchodem do nových domovů jsou štěňátka naočkována, očipována a je jim vystaven pet pas, který společně s čipem umožňuje cestování po EU. Samozřejmostí je i kontrola vrhu, při které jsou zhodnoceny předpoklady štěněte pro další vývoj. Průkaz původu se v okamžiku odběru štěňátka ještě vyřizuje a novému majiteli je zaslán ihned potom, co jej obdržíme z ČMKU. Každé štěňátko si s sebou odnáší výbavičku, která mu může usnadnit první dny v novém domově.

Vrhy

Jsme malá chovatelská stanice, máme pouze jednu chovnou fenku, a proto jsou pro nás štěňátka velkou událostí. V roce 2014 jsme odchovali první vrh pražských krysaříků.

Vrh A

Vrh B

Výbava

♥ pet pas
♥ kupní smlouva
♥ hračka
♥ tulipytlík
♥ pamlsky
♥ vodítko s postrojem nebo obojkem
♥ granulky
♥ miska
♥ manuál obsahující údaje o štěňátku a rady do začátku
♥ speciální užitečný dárek

 

Novým páníčkům našich odchovů poskytujeme plný chovatelský servis, v případě potřeby se na nás mohou kdykoliv obrátit a rádi jim poradíme s výchovou, výstavami apod. Uvítáme, pokud se nám noví majitelé budou ozývat a občas zašlou fotku, abychom viděli, jak se našim odchovancům daří 🙂

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde